فروش ساندویچ پانل سقفی و دیواری ماموت logo
ساندویچ پانل سقفی , ساندویچ پانل دیواری , قیمت ساندویچ پانل , پوشش سوله , ساندویچ پانل

گواهینامه ها

جزئیات نصب پروفيلI يا H شكل دو پانل

اهداف و ماموریت ها

  1. .تولید مصالح مدرن
  2. .زیباسازی نما
  3. .سبک سازی و مقاوم سازی ساختمان به منظور آسیب رسانی کمتر هنگام زلزله
  4. .عایق حرارتی در راستای بهینه سازی مصرف انرژی
  5. .عایق صوتی در جهت کم کردن استرس در محیط های اداری و مسکونی
  6. .صرفه جویی اقتصادی در طولانی مدت
  7. .همگامی و هماهنگی با فن آوری پیشرفته دنیا
  8. .برنامه ریزی کیفیت

کنترل کیفیت

واحد کنترل کیفیت بر مبنای افزایش رضایتمندی مشتریان و ارزیابی پیشنهادات مشتری،جذب،حفظ و ارتقای نیروی انسانی کارآمد،ارتقا به سطح کمی محصولات،ایجاد نظم انگیزشی با تبیین ساختار مشارکت پرسنل در بهره نیروی انسانی اهداف خود را بعنوان خط مشی کیفیت شرکت همواره در نظر دارد.

با توجه به خط مشی تعریف شده کار اصلی واحد کنترل کیفیت از خرید مواد اولیه و ورود آنها شروع و تا خروج محصول نهایی بصورت مستمر و پوینده ادامه دارد.در این راستا،مراحل کاری واحد کنترل کیفیت را به شرح زیر می توان دسته بندی نمود.

1• کنترل مواد اولیه : مواد اولیه در هنگام ورود بعد از تحویل به انبار و صدور رسید موقت توسط نماینده واحد کنترل کیفیت ارزیابی می گردد.در کلیه مواردی که نیاز به گواهی ساخت(طبق استاندارد ویژه خود) دارند با گواهی کنترل شده و پس از تایید اجازه ورود به واحد تولید داده می شود.

2•کنترل در حین ساخت : این کنترل ها به دو دسته محسوس و نامحسوس تقسیم میگردد:

کنترل محسوس : کنترل هایی که مطابق با استاندارد هر محصول صورت می گیرد.این کنترل ها بطور روزمره انجام می شود و در صورتیکه نیاز به دادن گزارش باشد ثبت و اعلام می گردد.

کنترل نامحسوس : کنترل هایی که زمان انجام آن ذکر شده ولی توسط کارشناسان واحد کنترل کیفیت بطور مستمر انجام می شود،مانند:درجه حرارت پخت و زمان پخت و….

3•QC دسته بندی و جمع آوری مدارک : کلیه مدارک کنترلی هر محصول بصورت منظم و دسته بندی شده قرار می گیرد.

4•کالیبراسیون : کالیبراسیون ابزار یکی از وظایف مهم واحد کنترل کیفیت است.ابزار مورد استفاده جهت کنترل،شامل:میکرومتر،ضخامت سنج رنگ،حرارت سنج لیزری، همه توسط شرکت ثالث کالیبره شده و با گواهی کالیبره مدت دار مورد استفاده قرار می گیرد.

5•آموزش حین کار پرسنل واحد کنترل کیفیت : درخواست های آموزش بر حسب نیاز کار شرکت مشخص شده که پس از تاییدیه مدیریت انجام می گیرد.این آوزش در بالا بردن سطح کمی و کیفی کار،سهم به سزایی دارد.

6•اتمام کار بعد از انجام کارهای کنترلی و تستهای نهایی بر روی محصول انجام شده و با تاییدیه واحد کنترل کیفیت محصول آماده حمل به مقصد مورد نظر می شود.

در زیر نمونه هایی از تست های آزمایشگاه نشان داده میشود.

جزئیات نصب

ملزومات مربوط به نصب ساندويچ پانل دكوراتيو:

1-پروفيلVشكل :مورد مصرف براي اتصال در كنجهاي(گوشه هاي ) 90درجه به دو شكل كنج داخلي و خارجي

2-پروفيلI يا H شكل :براي اتصال طولي دو پانل به يكديگر

3-پروفيلF شكل يا seven : مورد استفاده براي ابتدا يا انتهاي پانل ها

4-پيچ سرمته دار

نحوه اجرا:

نحوه اجراي ساندويچ پانل ها به ديوار يا سقف كاذب به دو صورت مي باشد :

1-بوسيله زير سازی فلزی

يك شبكه فلزي كه می بایستی به سازه اصلي ساختمان اتصال كامل داشته باشد بوسيله قوطي هايmm 40×40 ياmm 30×30 يا پروفيل هاي سبك U شكل گالوانيزه، با فاصله حداقلcm80 و حداكثرcm 150 نسبت به يكديگر بر خلاف جهت نصب ساندويچ پانل ها (افقی یاعمودی ) اجرا مي شود. اگر ساندویچ پانلها افقی اجرا شوند، پروفيل ها زيرسازي مي بايستي بصورت عمودي اجرا شود تا در محل هاي تلاقي ساندويچ پانل و پروفيل زیرسازی بوسيله پيچ سرمته دار اتصال انجام شود .لازم به ذكر است در محلهايي كه ساندويچ پانل در معرض بارندگي قرار دارد و احتمال نفوذ آب وجود دارد توصيه مي شود اين پانل ها به صورت افقي نصب گردد پانل هاي دكوراتيو در قسمت فاق و زبانه طوري طراحي شده است كه در حالت نصب افقي نفوذ پذيري آب از بين درزهاي دو پانل امكان پذير نمي باشد. اين روش نصب، در نماي ساختمان و سرويس هاي بهداشتي كاربرد دارد .

2- بوسيله پيچ و رول پلاك بدون نیاز به زیرسازی

در مواقعي كه لازم باشد پانل ها بر روي يك ديوار يكنواخت و صاف و فاقد موج (مشابه ديوارهاي گچ كاري شده،كاشي كاري شده و….) نصب گردد، مي توان بدون ایجادزير سازي ، پانل ها را مستقيم روي ديوار بوسيله پيچ و رول پلاك در قسمت فاق وزبانه نصب نمود.

انواع پروفيل های آلومینیومی اتصال پانلها

نصب زهوارآلومينيومي :براي فريم اين پانل ها در ابتدا، انتها، كنجها، اطراف درب هاوپنجره ها و…. از پروفيل هاي آلومينيومي مخصوص كه در طول هاي 6 متري توليد شده است می توان استفاده نمود.

1-پروفيل F شكل

اين پروفيل كه مقطع آن به شكل F انگليسي است و از دو قسمت پايه(بيس) و روكش(كاور) تشكيل شده است، به صورت كشويي،پانل ها رابه اندازهcm 2در برمي گيرد.مي بايست قبل از نصب پانل،قسمت پايه(بيس) این پروفیلها روي زير سازي پيچ شود سپس پانل را روي قسمتي كه تعبيه شده نصب نمود و در نهايت قسمت روكش پروفيل رابه صورت ايجاد فشار و يا ضربه زدن در بين دو لبه پروفيل پايه(بيس) جاي دارد.كاربرد اين پروفيل در ابتداي شروع نصب ودر انتهاي نصب پانل مي باشد و ديگر كاربردديگر اين پروفيل در قسمت اطراف پنجره ها مي باشد.

02

1-پروفيل Vشكل
اين پروفيل ها به شكل V لاتين مي باشد وزاويه بين دو بال آن دقيقاً 90 درجه است و همانند پروفيلseven از دو قسمت پايه و روكش(بيس و كاور) تشكيل شده است .كاربرد اين پروفيل در قسمت هاي كنج ديوار هم به صورت كنج داخلي و هم به صورت كنج خارجي همانند پروفيل seven، پانل ها را ارتباط مي دهد و پايه(بيس) آن روي زير سازي به وسيله پيچ سرمته دار نصب مي گردد.

03

04

3-پروفيل Hشكل  

كاربرد پروفيل H شكل در قسمت اتصال پانلهاي افقي به پانل هاي عمودي و نيز اتصال دو پانل در طول به يكديگر مي باشد. اين پروفيل همانند دو پروفيل F شكل و Vشكل از دو قسمت (بيس و كاور ) تشكيل شده است و نصب آن هم مشابه آنها مي باشد.

05

 

شرکت ماموتتماس با ما قیمت ساندویچ پانل ساندویچ پانل درباره ساندویچ پانلکاربرد ساندویچ پانل ضخامت ساندویچ پانل درباره فوم پلی یورتان نحوه نصب ساندویچ پانل تصاویر ساندویچ پانل - پروژهانواع ساندویچ پانل ماموت ساندویچ پانل سقفی ماموتساندویچ پانل دیواری ماموتساندویچ پانل سردخانه ای ماموتساندویچ پانل اتاق تمیز - کلین روم ماموتساندویچ پانل دورو صاف انواع ورق ساندویچ پانل ساندویچ پانل ورق گالوانیزه ساندویچ پانل ورق الوزینک ساندویچ پانل ورق آلومینیوم