فروش ساندویچ پانل سقفی و دیواری ماموت logo
ساندویچ پانل سقفی , ساندویچ پانل دیواری , قیمت ساندویچ پانل , پوشش سوله , ساندویچ پانل

گواهینامه ها
شماره های تماس
02144095691 , 02144079714
ایمیل
info [a] panelmammut.ir

فروش و نصب ساندویچ پانل در یزد , ساندویچ پانل ,ساندویچ پنل , ساندویچ پانل سقفی , ساندویچ پانل دیواری , پانل ساندویچی , پانل دیواری , پانل سقفی

فروش و نصب ساندویچ پانل در یزد :
نصاب  ساندویچ   پانل یزد  :

این کارخانه در صورت نیاز ، جهت  نصب   ساندویچ   پانل  ها تیم های آمورش دیده را معرفی می نماید. لازم به ذکراست  ساندویچ   پانل  به صورت پیچ بر روی سازه ها  نصب  می گردد و قمیت دستمزد نصابان بر اساس سختی و مشخصات پروژه محاسبه می گردد . از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت نصابان ارتفاع سازه ، نوع سازه ، نوع پوشش دیواری و یا سقفی و … تاثیر گذار است .

. در باره فوم پلی یورتان  ساندویچ   پانل یزد :

پلی اورتان فوم سبکی است که از ترکیب پلی یول و ایزو سیانات در شرایط خاص و در حضور کاتالیزور تولید می شود. پلی اورتان نوعی فوم است که در آن بیشتر خلل و فرج بسته شده و به همین دلیل بازده بسیار خوبی به عنوان عایق حرارتی دارد.

پلی اورتان در هر دانسیته مورد نیاز قابل تولید است، برای رسیدن به مقاومت حرارتی و ظرفیت بارگذاری مطلوب دانسیته آن میبایست بین 40 تا 42 کیلوگرم بر متر مکعب باشد.

حداکثر دمای عملکرد پلی اورتان 70 الی 80 درجه سانتی گراد است. البته پلی اورتان تا دمای 100 الی 110 درحه نیز استحکام خود را از دست نمیدهد ولی در دمای بالاتر از آن تجزیه می شود. باکتری ها در پلی اورتان قابلیت رشد ندارند و به دلیل مقاومت فشاری بالا در گستره وسیعی از مصارف روزمره قابل استفاده می باشد.

. نحوه  نصب   ساندویچ   پانل در یزد   :

– پیشنهاد می شود در خصوص  نصب   پانل  به موارد ذیل توجه شود :

– جهت ساخت استراکچر و زیرسازی  پانل  های دیواری باید به فاصله بین ستون ها ، عرض کلی ،محل  نصب   پانل  ها ،ارتفاع  پانل  ها و شدت وزش باد در منطقه توجه کرد.

– به نحوه قرار گرفتن نری مادگی  پانل  های دیواری جهت آب بندی مناسب پروژه دقت شود.

– در  نصب   پانل  های دیواری و سقفی حتماً از پیچ های واشر دار مخصوص  نصب  استفاده شود .

– به گام پیچ ها و ارتفاع آنها توجه شود.

– برای درز بندی بهتر بین  پانل  ها می توان از چسب سیلیکون و نوارهای چسب یک طرف چسب دار استفاده کرد.

– جهت یاخت استراکچر و زیر سازی  پانل  های سقفی باید به نوع استراکچر سقف اجرا شده و فواصل بین تکیه گاه های اصلی توجه شود .

– در  نصب   پانل  های سقفی کاربرد فلاشینگ ها و آبرو ها در محل مناسب از اهمیت خاصی جهت زیبایی و آب بندی پروژه برخوردار است .

– در  نصب   پانل  های سقفی قرار گرفتن ماسب اورلپ  پانل  ها بر روی گام اول  پانل  بعدی و رعایت نمودن فاصله خالی میان دو  پانل  اهمیت ویژه ای دارد .

تنوع رنگی  ساندویچ   پانل  ها بسیار بالاست و می توان گفت در ۱۲ طیف رنگی مختلف تولید می شود ازجمله سفید ، آبی ، قرمز ، نقره ای ، طوسی ، کرم ، سبز ، یشمی ، زرد ، بنفش می باشد.انتخاب رنگ داخل و بیرونی  ساندویچ   پانل  به دلخواه مشتری می باشد . که رنگ های روشن مانند سفید و کرم در فضای داخلی سازه ها بیشتر کاربرد دارد.

. ابعاد تولیدی  ساندویچ   پانل یزد :

عرض  ساندویچ   پانل  ثابت و استاندارد می باشد در  ساندویچ   پانل  سقفی 1/08 متر (7 سانتی متر اورلپ) مفید 1/01 و در  ساندویچ   پانل  دیواری 1/16 متر مفید 1/14 متر می باشد اما طول  پانل  ها کاملا می تواند متغییر و بدلخواه مشتری باشد به این معنی که بنا به درخواست مشتری تولید می گردد تا پرت پروژه در حال ساخت به حداقل برسد و همچین لازم به ذکر است حداکثر طول سفارش  پانل  ها می تواند ۱۲ متر باشد

. ضخامت  ساندویچ   پانل یزد  :

این  پانل  ها در ضخامت 4 الی 25 سانتی متر و به طول دلخواه بر حسب سفارش تولید می گردد و این امکان به مشتری کمک می نماید تا کاهش قابل توجهی در هزینه حمل ،  نصب  و دورریز به عمل آورد .  ساندویچ  پنل ها از 5 لایه تشکیل می شود، لایه محافظ درونی و بیرونی بوده و دو لایه چسب مخصوص که مجتمع جهت اتصال لایه های محافظ بیرونی و عایل پلی یورتان بکار برده می برد فوم داخل  ساندویچ  پنل های نیز از جنس فوم پلی اورتان با دانسیته 40 کیلوگرم بر متر مکعب می باشد.

فروش  مستقیم  ساندویچ   پانل در یزد به سراسر ایران

نصب  ساندویچ  پنل با بهترین کادر مجرب و دوره دیده

محصولات تولیدی شرکت در زمینه  ساندویچ   پانلیزد

ساندویچ  پانل سقفی یزد  از ضخامت 4سانت الی 15 سانت

ساندویچ  پانل  دیواری یزد  از ضخامت 4سانت الی 15 سانت

انواع فلاشینگ دیواره و سقف یزد در طرح ها و رنگ های متفاوت

ساخت آبرو (قاطر) از ورق 5/. رنگی تا ورق ضخیم گالوانیزه 2میل

ورق شادلاین رنگی طرح  پانل

ساندویچ  پانل  سردخانه در یزد

شرکت ماموتتماس با ما قیمت ساندویچ پانل ساندویچ پانل درباره ساندویچ پانلکاربرد ساندویچ پانل ضخامت ساندویچ پانل درباره فوم پلی یورتان نحوه نصب ساندویچ پانل تصاویر ساندویچ پانل - پروژهانواع ساندویچ پانل ماموت ساندویچ پانل سقفی ماموتساندویچ پانل دیواری ماموتساندویچ پانل سردخانه ای ماموتساندویچ پانل اتاق تمیز - کلین روم ماموتساندویچ پانل دورو صاف انواع ورق ساندویچ پانل ساندویچ پانل ورق گالوانیزه ساندویچ پانل ورق الوزینک ساندویچ پانل ورق آلومینیوم