تماس با ما
جهت دریافت مشاوره درباره سازه های پیش ساخته و همچنین دریافت لیست قیمت میتوانید از طریق روش های زیر با شرکت در ارتباط باشید.
آدرس: تهران – فلکه دوم صادقیه – بلوار اشرفی اصفهانی – برج نگین رضا شماره تماس: تلفن واحد فروش ساندویچ پانل و انواع ورق : ۴۴۰۳۰۴۱۴-۰۲۱ – ۴۴۰۳۰۴۱۵-۰۲۱ تلفن واحد فروش اتاق بار و یخچالی : ۴۴۰۳۰۱۲۱-۰۲۱ – ۴۴۰۳۰۱۲۲-۰۲۱ تلفن واحد اجرای ساندویچ پانل و نصب : ۴۴۰۳۱۷۳۳-۰۲۱ – ۴۴۰۳۱۷۳۲-۰۲۱ ایمیل: panalmamut1995@gmail.com
برند ماموت به پشتوانه‌ی بهره از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا و حضور متخصصان باتجربه، همواره از پیشگامان تولید و عرضه متریال‌های نوین ساختمانی از جمله ساندویچ پانل بوده است و نقش پررنگی در افزایش بهره‌وری ساختمان‌ها در ایران و در تمام کشورهای منطقه غرب آسیا داشته است.
سوالات متداول
 • به مشاوره برای انتخاب و خرید ساندویچ پانل نیاز دارم. از چه طریق تماس بگیرم که سریع به جواب برسم؟

  شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید. تیم مشاوران کارآزموده ما شما را در تمام مراحل انتخاب و خرید ساندویچ پانل راهنمایی و همراهی خواهند کرد. تنها کافی است تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن به جواب تمام سوالات خود در زمینه انواع ساندویچ پانل، قیمت آن و ... برسید.
  شماره‌های تماس: ۴۴۰۳۰۴۱۴-۰۲۱

 • آیا امکان مراجعه حضوری به محل شرکت برای مشاوره در مورد خرید ساندویچ پانل وجود دارد؟

  توصیه اکید ما این است که ابتدا از طریق تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید و پس از آن اگر نیاز به حضور شما در محل شرکت بود هماهنگی‌های لازم صورت خواهد گرفت و البته میزانی از شما باعث افتخار ما خواهد بود.

 • در چه روزها و ساعاتی امکان تماس و مشاوره با کارشناسان فروش وجود دارد؟

  کارشناس فروش ما از شنبه تا پنجشنبه آماده مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما هستند.
  از شنبه تا چهارشنبه ساعت 8:30 تا 17
  پنجشنبه‌ها ساعت 8:30 تا 13

 • آیا کارشناسان فروش پاسخگوی سوالات فنی و اجرایی هم هستند؟

  تمام کارشناسان ما باتجربه و آموزش دیده هستند و می‌توانند شما را در تمام زمینه‌های مرتبط با ساندویچ پانل راهنمایی نمایند. با این وجود در صورت لزوم امکان ارتباط شما را با بخش مهندسی و تیم فنی شرکت فراهم خواهند کرد.

طرح فروش زمستانی