پانل های لانه زنبوری از دو پانل نازک ساخته شده اند که در دو طرف یک هسته لانه زنبوری ضخیم (که به عنوان ساختار ساندویچی لانه زنبوری نیز شناخته می شود) محکم به هم متصل شد

کاربرد پانل های لانه زنبوری

صنایع دریایی

سازه‌های ساندویچی آلومینیومی برای کاهش شدید وزن قایق‌ها در بالای خط آب، با خواص سبک وزن و غیر قابل احتراق پانل‌های هسته لانه زنبوری که برای این کار مناسب هستند، استفاده می‌شوند.

علاوه بر این، پانل ها برای محیط های دریایی بسیار خورنده مناسب هستند، جایی که به طور منظم در کشتی های کروز، قایق های تفریحی، کشتی ها، قایق های دریایی و قایق های نجات گارد ساحلی استفاده می شوند.

صنعت هوانوردی

مواد هسته لانه زنبوری در صنعت هوانوردی مورد استفاده قرار می گیرند زیرا پانل های سبک وزن روشی موثر برای کاهش وزن و افزایش مسافت پرواز و بار است.

پانل های لانه زنبوری همچنین قادر به مقاومت در برابر نیروهای فیزیکی و گرمای مربوط به نوسانات شدید دمایی هستند که در طول پروازهای با سرعت بالا و ارتفاع بالا تجربه می شوند.

پانل های هسته لانه زنبوری در ساخت همه چیز از پروانه ها گرفته تا وسایل مناسب هواپیما و تجهیزات داخل هواپیما بسیار حیاتی هستند.

کامیون، اتوبوس و قطار

از کاربرد پانل های لانه زنبوری در صنعت حمل و نقل مدرن مستلزم اجرای مواد پایدار و اقتصادی است که قابل بازیافت، سبک وزن و پایدار هستند. به دلیل ساخت سبک وزن این پانل ها، آنها برای پوشش داخلی و سقف در ساخت واگن قطار و همچنین در کابین کامیون ها و سیستم های ذخیره سازی، که در آن استحکام، وزن و استحکام مهم هستند، کاملا مناسب هستند.

آسانسورها

استحکام بالا و سطح یکنواخت پانل های لانه زنبوری آنها را به گزینه ای ایده آل برای روکش آسانسور تبدیل می کند. برای نصب سریع و آسان، پانل ها را می توان به راحتی با انواع سیستم های نصب ادغام کرد.

اتاق های تمیز

از آنجایی که این پانل ها مسطح، تزئینی و به راحتی تمیز می شوند، برای استفاده در سقف و دیوار اتاق های تمیز ایده آل هستند.

پانل ها را می توان با روکش طبیعی خود رها کرد، یا می توان آنها را لاکی کرد، یا رنگی پوشاند تا طراحی داخلی ایده آل ایجاد شود.

صفحه آویز دیوار بیرونی دیوار پرده ساختمان

کاربرد پانل لانه زنبوری

پارتیشن های داخلی و غرفه های نمایش کالا

طرح فروش  ویژه